سالنامه آفاق

در سال ۱۳۷۰ تیمی با هدف فعالیت در عرصه چاپ پدید آمد و از سال ۱۳۸۲ با برند آفاق فعالیت تخصصی خود را در زمینه تولید انواع سررسید و دفاتر فانتزی با استفاده از برترین دستگاه‌های چاپ و سیستم‌های پس از چاپ آغاز نمود.
سالنامه آفاق اکنون با بیش از ۲۷ سال سابقه و تجربه مفتخر است به عنوان برترین تولید کننده سررسید و دفاتر تحصیلی و برترین وارد کننده هدایای تبلیغاتی، جلدهای ارگانایزر خارجی، لوازم تحریر و محصولات فرهنگی در میان برندهای موجود، با تکیه بر تخصص پرسنل و با هدف تولید محصولی با کیفیت و در شان ایران و ایرانی به فعالیت خود ادامه دهد.

ریشه لغوی آفاق

آفاق جمع مکسر کلمه افق و به معنای کرانه‌های آسمان است.
تعبیر لغوی آن این گونه می‌باشد که خط آشکاری است که در همه سمت آسمان را از زمین جدا می‌سازد. معنای کاربردی آن نیز به این ترتیب است که در بسیاری از موقعیت‌ها، افق حقیقی به وسیله درختان، ساختمان‌ها و کوه‌ها تیره و مبهم به نظر می‌رسد و به آن افق قابل رویت می‌گویند.

سالنامه

سررسید

تقویم

چاپ افست

چاپ افست نوعی از چاپ که نوشته و عکس را بر سطح لاستیکی یک استوانه (سیلندر) گردان برمی‌گرداند و سپس آن را با فشار استوانه دیگر روی کاغذ چاپ می‌کنند. ماشین معمولی چاپ افست دارای سه استوانه‌است. در چاپ افست نخست آنچه را که باید چاپ شود بر روی صفحه‌ای فلزی به نام زینک منتقل می‌کنند، سپس این صفحه را با مواد شیمیایی طوری حساس می‌کنند که فقط نوشته‌ها و تصاویر آن، مرکب چاپ را به خود می‌گیرد. زینک را به دور نخستین استوانه می‌پیچند؛ طرح آن بر اثر فشار روی پوشش لاستیکی استوانه دوم برمی گردد. کاغذ سفید که متوالیاً به دور استوانه سوم می‌پیچد مطالب را از روی پوشش لاستیکی استوانه دوم می‌گیرد. سرعت کار ماشین‌های چاپ افست بیش از چاپ مسطح (حروفی) می‌باشد. از بزرگترین تولیدکنندگان ماشینهای چاپ افست درجهان کمپانی هایدلبرگ آلمان است.

سالنامه آفاق

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت اطلاعات محصولات می‌توانید با تلفن‌های سالنامه آفاق در ارتباط باشید.
منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم...

ارتباط با سالنامه آفاق

تهران، میدان خراسان، خیابان خاوران، روبروی فرهنگسرای خاوران، خیابان رنجبر، پلاک ۲۷

تلفن‌های تماس

02133000034
02133000094
02133000151
02133000110